• METROPOLİS Su ve Nem İzolasyonu
 • TELEFON: +90 505 033 0668

  HAKKIMIZDA

  Metropolis Su ve Nem İzolasyonu Ankara da günümüzün büyük sıkıntısı olan asansör kuyularında (kova) doğal yollarla sızıntı yoluyla doğal kaynak sularının zamanla girerek asansöre ait metal aksamları korozyona uğratarak belli bir süre sonra tehlikeli sonuçlara sebep verdiğinden ve Makine Mühendisleri Odasının bu tür asansörler için ruhsat vermediğini biliyoruz. Geçici çözümlerle sık sık dalgıç pompa ile asansör kuyusundaki suları boşaltma yöntemine gidilmekte. Firmamız Alman teknolojisi ürünler kullanarak, bu konuda uzmanlaşmış personeli ile asansör kuyularından çıkan doğal suları kesin çözüm yöntemiyle kurutmaktadır. Asansör kuyusu su izolasyonu konusunda uzmanlaşmış firmamız maliyeti en aza düşürmek ve ileriye dönük sağlamlık sağlamak için günümüz teknolojilerini yakından takip ederek AR-GE çalışmalarına önem göstererek faaliyetlerine devam etmektedir. Saygılı, yardım sever, güler yüzlü, pratik ve kesin çözümler üretebilen personellerimizle Ankara da asansör kuyuları su yalıtımında kesin çözümler sunmaktayız.

  • 2 Yıllık Karşılıklı imzalanan garanti sözleşmesi ile müşterinin garanti altına alınması
  • Kullanılan malzemeler alman ve isveç menşeili kendini kanıtlamış yalıtım malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Konusunda uzman KÖSTER Alman Yalıtım teknoloji uzmanından sertifikalı eğitim almış personel tarafından yalıtım yapılması.
  Asansör Kuyusu Yalıtımı
  Asansör Kuyusu Yalıtımı

  HİZMETLERİMİZDEN BİR KAÇI

  METROPOLİS Su Yalıtım Uzmanı'nın Çözüm Ortağı olan Temelden Terasa Su Yalıtımı Sorunlarının Çözümü İçin BİLGİ ALMAK İÇİN MUTLAKA BİZE ULAŞIN YARDIMCI OLALIM