• Sudan Sebeplerle Canınızı Sıkmayın
  • TELEFON: +90 505 033 0668

    ASANSÖR KUYUSU İZOLASYOMU

    Günümüzde bir çok binanın, iş merkezlerinin, otellerin ve yapıların en büyük sorunu olan, asansör kuyularına yeraltı su kaynaklarından su sızmaları ve rutubeti artık sorun olmak da yeraltı kaynak sularının asansör kuyularına sızması sonucu kuyular sık sık dolmakta ve kuyuya dolan sular zamanla asansöre ait metal aksamları korozyona uğratarak kötü sonuçlar doğmasına sebebiyet vermektedir. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu METROPOLİS Su Yalıtım Uzmanından yardım alarak asansör kuyusu su izolasyonu yaptırmaktır. Firmamız asansör kovasındaki yani asansör kuyusundaki su yalıtım işlerinde dünyaca ünlü marka olan Alman markası KÖSTER kullanmaktadır.

    Makina Mühendisleri Odasının her yıl yapmış olduğu ruhsat verme denetlemelerinde baktığı en önemli kurallardan olmazsa olmazı asansör kuyusu su yalıtımı dır. METROPOLİS Su Yalıtım Uzmanı olarak sizi bu dertten kurtararak asansör kuyusu su izolasyonunu en iyi şekilde sonlandırıyoruz.

    Asansör kuyularına doğal yollarla giren suyu çukur içerisinden (Negatiften yalıtım yöntemi) uygulaması yaparak tamamen yok ediyoruz. Beton içerisinde kristaller üreterek suya karşı betonu kilitleyen kapiler etkili su yalıtımı betonu ve demir aksamları suya ve korozyona karşı etkili bir şekilde koruma sağlar.